O NAS

Biuro doradztwa budowlanego powstało z myślą o wsparciu inwestorów zarówno tych co nie są związani z tą branżą jak i tych, którzy mają z nią styczność. Ważną częścią rozpoczęcia inwestycji jest porada i dobór odpowiedniego projektu, który spełni oczekiwania i zmieści się w budżecie przeznaczonym na budowę. W naszej pracy spotykamy się często z inwestorami, którzy szukają zmian na etapie zaawansowanej już budowy (gdy obiekt posiada ściany/wieńce) i zaczynają poszukiwanie oszczędności albo chcą wprowadzać zmiany. To oczywiście jest możliwe ale nie uchroni nas przed kosztownymi wydatkami. Taką analizę najlepiej wprowadzać na samym początku, ponieważ często okazuje się że niektóre wykonane prace były zbędne a co za tym idzie zostały źle zainwestowane. Poprzez rozmowę, analizę oraz zbieranie opinii na przestrzeni kilku lat obserwujemy, że brakuje usług doradztwa, które pomogłyby przejść przez cały proces inwestycji bez stresu związanego z procesem budowlanym. Jeżeli przymierzasz się do budowy, chcesz zaczerpnąć opinii odnośnie technologii wykonania zapraszamy do kontaktu

narzędzia wizualizacji

Revit LT

Revit LT™ to oprogramowanie do modelowania informacji o budynku (BIM) umożliwiające tworzenie wysokiej jakości projektów architektonicznych 3D i dokumentacji.

AutoCAD LT

AutoCAD LT® to oprogramowanie do projektowania komputerowego (CAD), przy użyciu którego architekci, inżynierowie, specjaliści w dziedzinie budownictwa i projektanci tworzą dokładne rysunki 2D i dokumentację.

Rozpocznij współpracę

Skontaktuj się z nami już dziś